Jak postupovat, když se propagace webu nedaří?

Zajišťovat propagaci svému webu není vůbec lehká záležitost. Internetový marketing vyžaduje mnoho času a navíc existuje tolik webů, že dostat se v takové konkurenci do povědomí dá skutečně velkou práci. Navíc je možností propagace tolik, že často nevíte, kterou z nich zvolit, aby si web vedl co nejlépe. Řešit internetový marketing svépomocí je poměrně velké sousto, nemůžete se dobře věnovat svému byznysu a ještě dělat dobře marketing.

Internetový marketing je natolik složitý obor, že vyžaduje plnou pozornost a nejlepší volbou je zvolit marketingovou agenturu, která má letité zkušenosti, prokazatelné reference a může vám zajistit propagaci, která bude mít své výsledky. Jednou z nejlepších možností je agentura na Seoconsult.cz, která se specializuje na SEO, PPC a další důležité formy propagace. Nejdůležitější by pro vás měly být právě SEO a PPC, proč tomu tak je?

SEO

Účelem SEO je, abyste byli snadno k nalezení v organickém vyhledávání. Uživatelé hledají produkty a služby pod konkrétními výrazy a pokud chcete, aby našli i vás, je potřeba váš web na tato slova optimalizovat. SEO zahrnuje hned celou škálu činností, které je potřeba k tomu udělat. Dělí se na ON page a OFF page. ON page zahrnuje práce na samotném webu, je totiž potřeba, aby byl obsah webu plně validní pro vyhledávače. OFF page zase souvisí s popularitou webu, která se měří množstvím zpětných odkazů na cizích doménách. SEO vyžaduje správný přístup a dobrou strategii, Seoconsult.cz vám ji zajistí.

PPC reklama

PPC reklama je vedle SEO nejlepší možností propagace a to především proto, že funguje hned po spuštění. Zatímco u SEO je potřeba na efekt čekat, PPC reklama může být spuštěna do 5 dnů a přinášet vám nové návštěvníky. Agentura se o vše postará, založí vám PPC účet, nastaví vám Google Analytics pro sledování návštěvnosti a pomocí analýzy klíčových slov zajistí nejlepší výrazy, které uživatelé hledají v souvislosti s vaším webem. Postará se i o konkrétní zacílení, třeba i podle lokality, takže se může udělat i PPC reklama Pardubice, PPC reklama Ostrava a další města. Reklama bude neustále optimalizována a také vám bude zasílán 2x do měsíce podrobný report, abyste mohli sledovat přínos reklamy.