Zajistěte si výrobu i opravy strojů od profesionálů

Snad v každém výrobním podniku jsou dnes zapotřebí stroje, které usnadňují těžkou lidskou práci. Využití strojů umožní snížit náklady, protože stihnou udělat více práce za kratší dobu, navíc bude odvedená práce naprosto přesná. Také jsou v mnoha podnicích již stávající stroje, které jsou již zastaralé a nevyhovují moderním standardům nebo nárokům na výrobu. Pokud potřebujete zajistit stroj nebo opravit ten stávající, obraťte se na profesionály na Konel-Zlin.cz.

Tato specializovaná firma dokáže vaše stroje nejen opravit, ale i zmodernizovat. Může vyměnit starý řídící systém za nový, odstraní variátory a převodovky, které nahradí pevným převodem a frekvenčním měničem aj. Také vám navrhnou a vytvoří zcela nové stroje. Pokud potřebujete vytvořit unikátní stroj pro zvládání konkrétní činnosti v libovolném oboru, zkušení mechanici a další pracovníci udělají návrh stroje, který bude splňovat vaše požadavky a následně ho vyrobí. Vše bude celou dobu konzultováno s vámi, abyste byli s výsledkem plně spokojení. Jde především o jednoúčelové stroje, které vám na pracovišti ušetří velké množství důležité práce.

Jednoúčelové stroje

Přejděte na jednoúčelové stroje a shlédněte, jaké stroje společnost již dokázala vyrobit a zajisté usoudíte, že pro ni není překážkou jakýkoliv váš požadavek. Firma přistupuje ke každému klientovi zcela individuálně a profesionálně, je pro ni důležitý perfektní výsledek a spokojený klient. Ať už budete potřebovat stroj, který bude kontrolovat kvalitu vašich výrobků, dávkovat různé směsi do nádob, navíjet různý materiál a mnoho dalšího, pro společnost to nebude žádný problém.

Dřevoobráběcí a další stroje

Jednou ze specializací firmy jsou i dřevoobráběcí stroje, dokáží stroje jak opravit, tak zajistit nové, aby měly všechny potřebné funkce. Může jít třeba o instalaci liniových laserů, řízení odkorňovacích linek, řízení nakulování klád, třídění nařezaného materiálu a další. Společnost nabízí například i služby a stroje pro automobilový průmysl, gumárenský průmysl, masný průmysl. Navštivte web společnosti a zajistěte si modernizaci nebo nový stroj, který vám ušetří a zlepší práci.