Šperky s minerálními kameny vám pomohou zbavit se strachu

Šperky z minerálních kamenů jsou součástí módních oufitů už stovky let. Nejen ženy, ale i muži, se jimi zdobí odnepaměti. Důvodem však není jen jejich mnohdy nevšední vzhled, ale také léčivé vlastnosti, které jsou minerálním kamenům přisuzovány. Je pravdou, že mnoho lidí věří, že minerály pomáhají zlepšit zdraví, je to ovšem takto i s náladou, strachem nebo stresem. Někteří vyznavači minerálních kamenů tvrdí, že ano. Čeká vás důležitá zkouška, dlouho odkládané setkání či důležité obchodní jednání? Minerální kameny mohou pomoci s větší psychickou zátěží.

Strach může člověka ochromit. Který kámen může pomoci?

V mnoha případech je černý turmalín králem v ničení strachu. Je to hluboce uzemňující a ochranný kámen a okamžitě máte pocit, že vás spojuje s energií země. Díky jemnému, ale posilujícímu vlivu vás udrží na pevných základech. Je extrémně prospěšný pro tišení záchvatů paniky. Nošení černého turmalínu jako náramku nebo náhrdelníku je užitečné ve všech situacích, kdy se můžete cítit zranitelní nebo se bojíte. Je to kámen, který rezonuje s vaší kořenovou čakrou a podporuje váš pocit bezpečí a jistoty.

Druhým kamenem je labradorit, který je magický a duchovní. Tento kámen je skvělý pro posílení vaší intuice, na kterou můžete klepnout, abyste pomohli čelit strachu – proniknout do svého vnitřního vědění.

Hematit je mohutný a těžký kámen. Opravdu užitečné pro duševní sílu. Má vysoký obsah železa, který vás silně spojuje se zemí a přímo do přítomného okamžiku. Je to další skvělý kámen, který je v souladu se základní čakrou. Hematit je jako křišťálová verze vážené přikrývky. V době stresu uklidňuje. Uklidňující, jako když vás někdo pevně drží, dívá se vám přímo do očí a říká: „Všechno bude v pořádku“.

Magieprirody.cz je e-shop, kde objevíte minerály nejen proti strachu, ale vše, co je nějakým způsobem propojené s přírodou a duchovnem. Nechte se zlákat ezoterikou a objevte „jiný“ způsob, jak řešit své potíže.